Ulica Vladimíra Clementisa-zvislá značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Štefan 15. mája 2022

Značka je vyblednutá

16. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vyblednutá zvislá dopravná značka zákaz vjazdu bicyklov na Clementisovej ulici bola zadaná spolupracujúcej firme na výmenu.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
10. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vyblednutá zvislá dopravná značka na Ul. V. Clementisa bola vymenená.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania