J. G. Tajovského-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Neorezane konáre stromu zasahujúce do chodníka

16. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, posielame na referát zelene.
Kto? referát správy zelene

Mesto Trnava
20. september 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dreviny boli 20. septembra 2022 orezané na podchodziu výšku. Podnet je vyriešený.
Kto? referát zelene

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania