Ulica Bedřicha Smetanu-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Neorezane konáre ponad cely chodník

16. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preposlali sme ho na riešenie na referát zelene. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? referát správy zelene

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania