Ulica Halenárska-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Uzavretý
meno
Zuzana Vargová 20. mája 2022

Opakovane odparkované autá na "blikačkách" pred kaviarňami na tejto ulici. Tolerovaní pracovníkmi MP???

21. máj 2022

Jojo

asi ano.kedze sa jedna o drahe auticka. tak isto ako u pana z pekarne s trapnym zlatym autom ktory pravidelne stava(staval?) na chodniku
23. máj 2022

Micro

Kompenzujú si to pred školou...
28. máj 2022

Adam

Zapamätaj si, ČÍM DRAHŠIE AUTO, HODINKY A SLNEČNÉ OKULIARE, TÝM VÄČŠIE PRÁVOMOCI...skúsil by si tam dôjsť na škodovke staršej, už by si panička opisovala ŠPZ...POPROSIM O VYJADRENIE!!!
28. máj 2022

Adam

Zastaviť a vyložiť naložiť nákup, alebo niečo čo si objednali je v poriadku...ale títo "podnikatelia" na tých autách z "ťažko" zarobenych peňazí to tam yebnú na blikačky aj keď sto metrov odtiaľ majú poloprázdne parkovisko, ale to už by mi potom neostalo na tú jednu kávu pri ktorej sedia 2 hodiny...TAKŽE DO§RATÍ PÁNI A PANIČKY Z MESTSKEJ POLÍCIE, NA KAŽDÉHO ROVNAKÝ METER!!!
29. máj 2022

Lubo

Neviem ako presne je na Halenarskej riesene dopravne znacenie, ale je ulicou vedeny aj cyklopruh obojsmerne. Ako sa postupuje v inych castiach mesta, ak auta parkuju na cyklopruhu ? Na Studentskej z rovnakeho dovodu boli instalovane “oddelovace” cesta vs cyklopruh relativne v kratkom case. Instalaciou by sa okrem problemu poriesilo aj jasne zadefinovanie, ze sa jedna o jeden jazdny pruh, lebo stava sa mi, ze auta sa snazia prebiehat vzhladom na velkorysu sirku a nemusia si pri tom uvedomit, ze v protismere tiez vedie cyklopruh. Znacenie na zaciatku o cyklopruhoch sice je, ale novacik v centre TT si nemusi situaciu uvedomit, ak tam nie su aspon naznacene cyklopruhy. Vzhladom na historicku cast mesta, bude to asi vyzadovat znacnu vynaliezavost, aby retro oddelovace nerusili historicky raz Halenarskej. Ale zasa, urcite aj takyto problem niekde vo svete bol vyrieseny. Sam som zvedavy, ako sa to poriesi. Teda, ak to nebude vybavene obligatnou formulkou, ze vsetko schvali DI a teda problem nie je.
30. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
situáciu preveríme, budeme vás informovať.
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia Trnava
13. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
napriek tomu, že dopravné priestupky sú najfrekventovanejší delikt, ktorým sa mestská polícia pri svojej činnosti zaoberá a napriek tomu, že máme vedomosť o neustálom páchaní priestupkov v doprave, nie je možné ani žiaduce zabezpečiť, aby bolo každé protiprávne konanie na území mesta mestskou políciou zistené. Mestská polícia nedisponuje takým množstvom príslušníkov, aby bolo možné zabezpečiť dostatočnú fyzickú prítomnosť na všetkých miestach, kde páchaniu dopravných priestupkov dochádza. Napriek uvedenému, zakázané státie na Halenárskej ulici je hliadkami mestskej polície kontrolované veľmi často. V priebehu posledného roka evidujeme z tejto ulice viac ako sto priestupkov proti bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky.
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania