Ulica Veterná-stavby a budovy-neohlásené stavebné úpravy

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Nelegalne krmidlo holubov - po osadeni tohoto krmidla stupol pocet holubov na nasom sidlisku 10nasobne nabuduce si niekto postavi krmidlo pre divu zver a budu sem chodit srnky a diviaky? Prosim mesto o odstranenie tejto nelegalnej stavby...

30. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
situáciu preveríme, budeme vás informovať.
Kto? Odbor stavebný a životného prostredia

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.