Ulica Dohnányho-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Mato 25. mája 2022

Opat ako minuly rok nepokosena trava/burina pri zadnom vchode na Zel. stanicu a pred postou i ked t.r. aspon cast je upravena. Vyzera to otrasne, ta zvysna cast.

30. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet posielame na vybavenie.
Kto? referát správy zelene

Mesto Trnava
30. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetné pozemky majú v užívaní Železnice SR, ktoré boli operatívne oslovené , aby zabezpečili okamžite kosbu s pravidelným opakovaním. Pozemky patriace pošte a mestu Trnava sú pokosené.
Kto? referát správy zelene

Mesto Trnava
31. máj 2022

Matúš G

Dnes uz bol svah pokoseny.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania