Ulica Bedřicha Smetanu-zdieľaná mobilita-nevhodne zaparkovaný dopravný prostriedok

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Dobry den , prosim Vas nevedeli by Ste s kolobezkovou firmou dohodnut efektivnejsi postih pouzivatelov kt. nevhodne parkuju ? Pri mestkych bicykloch to funguje super. Dakujem

27. máj 2022

Občan

Zrušiť kolobežky....
29. máj 2022

Michal

Zrusit kolobezky nie je riesenie, treba vyvodit zodpovednost ludom, ktori schvalne parkuju ako sa im zachce. Rozumnejsie by bolo zablokovat moznost pouzivat kolobezky prave tym ludom, ktori porusuju zmluvne podmienky pouzivania kolobeziek, kde sa jasne pise, ze maju zaparkovat tak, aby kolobezka nikde nezavadzala. Firma ma udaje o cloveku, ktory naposledy pouzil kolobezku a zle ju zaparkoval, jednoduche riesenie by bolo takeho cloveka zablokovat na zaklade platobnych udajov alebo udajov z mobilneho telefonu. Nie kazdy zaparkuje kolobezku "na de*ila", ja sam ich vyuzivam a vzdy zaparkujem na mieste, kde nikoho neobmedzuju, nema zmysel kvoli par ignorantom rusit celu sluzbu.
30. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
situáciu preveríme, budeme vás informovať.

Mesto Trnava
30. máj 2022

Ondrej

Navyse, kolobezka sa da chytit a posunut o meter hocikam. Ak mi zavadzia, tak ju proste presune a pomozem tam sebe aj ostatnym.
Asi napisem tomu cernochovy co robi tie absurdne navody na YT, aby k nam dosiel a nazorne ukazal ako kolobezku presunie :D

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania