Ulica Juraja Slottu-parkovanie-nevyznačené miesta

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Janko Csapai 27. mája 2022

Dobrý deň
Ako všade v Trnave tak aj u nas na ulici J.Slottu 14-15-16 je problém s parkovaním. Autá su niekedy zaprkované tak, že sú veľké odstupy a tým pádom je niekedy problém zaparkovať aj keď miesto by aj bolo.
Chcem poprosiť o vyznačenie parkovacích miest.
Ďakujem

30. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
08. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v spomínanej lokalite bude realizované rezidenčné parkovanie, v procese prípravy je projekt dopravného značenia a stavebných úprav. Po vypracovaní projektu a jeho schválení Okresným dopravným inšpektorátom OR PZ v Trnave sa bude realizovať osádzanie zvislého aj vodorovného dopravného značenia v rámci ktorého budú obnovované a novo vyznačované parkovacie miesta.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania