Ulica Vladimíra Clementisa-vodorovná značka-zle viditeľná

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

dobry den poprosime o zvyraznenie parkovacich ciar na Vl. Clementisa 16-18 dakujeme

30. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na riešenie na odbor dopravy. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
08. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v spomínanej lokalite bude realizované rezidenčné parkovanie, v procese prípravy je projekt dopravného značenia a stavebných úprav. Po vypracovaní projektu a jeho schválení Okresným dopravným inšpektorátom OR PZ v Trnave sa bude realizovať osádzanie zvislého aj vodorovného dopravného značenia v rámci ktorého budú obnovované a novo vyznačované parkovacie miesta.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania