V jame-zvislá značka-neaktuálna

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Štefan 29. mája 2022

Dobrý deň, môžem vedieť do akej parkovacej zóny patrí ulica V jame, keďže aj v zákrute pri polícii aj na konci celej slepej ulice sú značky označujúce miesto s plateným parkovaním?
Nikde na mape mesta to nevidím:
https://doprava.trnava.sk/parkovanie/

30. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Od 1.7. 2022 bude táto lokalita v Zóne R3.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
30. máj 2022

Štefan

Dobrý deň, ďakujem za odpoveď. ČIze teraz je trend nechávať po sídliskách značky, ktoré síce neplatia, ale budú platiť o mesiac alebo dva a každý, kto tam vlezie autom, si má hľadať vo VZN, pretože nie nejasné ako má zaplatiť za parkovanie?
30. máj 2022

Ondrej

>> Štefan

Oni boli namontovane tak, ze boli zakryte. Niekto ich svojvolne odbalil.
Predpokladam, ze preto, aby ludia, ktory nevedia od ktoreho datumu je platna, radsej hladali parkovanie niekde inde.
22. september 2022

Branislav Jankovič

Zóna je už B . Hlavné je robiť chaos a zmätok vodičom .
23. september 2022

Ondrej

Bol som teraz v Bratislave a parkoval tam v spoplatnenej zone.
1) oznacene to bolo ako ked cirkusaci vesaju kartony na stlpy - u nas to vraj nejde a musime mat tonu znaciek na to - asi u nas platia ine zakony ako v Bratislave -> toto musim is riesit s dopravakmi

2) platit sa dalo len cez internet, ziadna SMS moznost, nemas internet v mobile, nezaplatis a to si clovek najskor musi stiahnut nejaku aplikaciu a registrovat sa tam a co ja viem co (som to vzdal) -> u nas aspon tou SMSkou sa da, tak sme na tom nie az tak zle aj ked este automaty nemame (co bude asi na dlho, mozno na sudny spor s dodavatelom)

Neviem ci to uz vobec poslanci schvalili ale co som pozeral tak zmena na B mala platit od 1.10. takze ano robia v tom uz mega chaos

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania