Ulica Vladimíra Clementisa-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Juraj 30. mája 2022

Dobrý deň, na autobusovej zastávke V. Clementisa sa nachádza neporiadok. Možno by mesto mohlo pouvažovať aj nad odstránením grafitov a celkovom skultúrnení danej zastávky (oprava skiel, strechy, doplnenie dlažby).

31. máj 2022

Hana

Škoda, že sa nevyužil k oprave čas, ked nieje zastávka v provozu, pre uzavretie ulice Vl. Clementisa.
01. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania