Ulica Terézie Vansovej-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Mike8 06. júna 2022

Pekný deň. Chcem upozorniť na vyblednutý priechod pre chodcov a cyklo priechod. Žiadam o obnovenie vodorovného značenia. Ďakujem.

06. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vodorovné dopravné značenie priechod pre chodcov a priechod pre cyklistov na ul. Sambucusa, na križovatke s T. Vansovej bolo zadané spolupracujúcej firme na obnovu.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava
16. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vodorovné dopravné značenie „priechod pre chodcov“ a „priechod pre cyklistov“ na ul. Sambucusa, križovatka s T. Vansovej bol obnovený, podnet je vyriešený.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania