Kamenná cesta-kôš-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Mike8 06. júna 2022

Pekný deň. Chcem sa informovať či je možné osadiť na chodník smerujúce do Kamennáča, koše na separovaný odpad. Popri chodníku sa po celej dĺžke nachádzajú iba koše na komunálny odpad. Ďakujem za reakciu.

06. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.