Pri kalvárii-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Mike8 06. júna 2022

Pekný večer. Upozorňujem na neporiadok (hlavne rozbité a celé fľaše), ktoré sa nachádzajú pri Kalvárii. Žiadam o ich odstránenie. Ďakujem.

06. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava
15. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
neporiadok bol 13. júna 2022 uprataný, podnet je vyriešený. Ďakujeme za upozornenie.
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava
15. jún 2022

Mike8

Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania