Ulica Martina Benku-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Mike8 06. júna 2022

Pekný deň. Upozorňujem na kruhový objazd, pri ktorom sa nachádzajú dva chodníky, oba na začiatku rozkopané. Takýto stav núti chodca, ak chce prejsť po ulici M. Benku, aby sa vydal naprieč kruhovým priechodom. Žiadam o preverenie, prečo sa realizujú práce vytvárajúce takéto riziko. Ďakujem za informácie a nápravu.

06. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie, rozkopávku robí SPP-distribúcia, povolené to majú do konca júla 2022.
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania