Ulica Mozartova-zviera-uhynuté

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

mŕtvy vták na parkovisku.

07. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mestské služby Trnava
14. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
zviera z parkoviska bolo odstránené, podnet je vyriešený. Ďakujeme za upozornenie.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania