Starohájska ulica-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Veronika 08. júna 2022

Poprosim upratat smetny kos na ihrisku za socialkou! Dakujem

08. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
09. jún 2022

Ondrej

1) ziadam mesto, aby vramci tohto podnetu zverejnili harmonogram vysypania kosov v tejto lokalite

2) appelujem na navstevnikov, aby pokial je to mozne svoj odpad zobrali so sebou domov a vyhodili ho do prislusneho kontajneru (vidim tam nejake plastove obaly)
My napriklad chodime na ihrisko s batohom s vybavou (vody, susenky, krem, naplaste a pod takze nie je problem odpad zobrat so sebou
29. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet zo Starohájskej ulici je vyriešený, neporiadok bol uprataný.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
30. jún 2022

Ondrej

Ach jo, no nic, prejdem sa na Odbor komunalnych sluzieb, lebo nie a nie my odpovedat na otazku harmonogramu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania