Ulica Hospodárska-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Michaela 08. júna 2022

Dobry den, chcela by som poprosit ci by sa nedal vymenit piesok na ihrisku Hospodarska, nove ihrisko vo vnutrobloku, pri Hospodarska 13, nakolko isti obcania zacali krmit macky na detskom ihrisku a macky si z pieskoviska spravili verejny zachod. Dakujem.

08. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
09. jún 2022

Michaela

Dakujem za rychle vybavenie 👌🏻
13. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pieskovisko bolo vyčistené a zabezpečený čistý piesok. Prosíme občanov, v prípade, že na hociktorom detskom ihrisku budú vidieť pobehovať zvieratá, aby upozornili majiteľov, prípadne kontaktovali MsP Trnava.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania