Ulica Vladimíra Clementisa-vodorovná značka-zle viditeľná

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Na tejto T krizovatke vodici iduci po Clementiske rezu/prechadzaju do pruhu v protismere. Minimalne je potrebne udrziavat vodorovne znacenie a obnovovat vcas, nie az ked uplne zmizne (podobne miznu priechody pre chodcov na Slottu). Na ten tik ist do protismeru moze nabadat aj nie idealne osadeny kanalizacny poklop, ktory je v stope vozidla smerom k poliklinike. Odbornici by mohli vediet poriesit tento stav. Skusenost vodicov s protiiducimi vozidlami odbocujucich na Slottu vedie k tomu, ze pri odbocovani nestoja pri stredovej ciare a blokuju vozidla, ktore pokracuji priamo (uz to bude smer k novemu kruhacu).

10. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet posielame na vybavenie, budeme vás informovať.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania