Starohájska ulica-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Veronika Dobišová 09. júna 2022

Kaluž vody pred vstupom do detskej časti polikliniky niekoľko hodín po daždi. Pravdepodobne problem s ucpanym odtokom vody.

10. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, vpust bol vyčistený, podnet je vyriešený.
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania