Ulica Limbová-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Roman Taraba 09. júna 2022

Dobrý deň.
stojisko oproti MŠ Limbová porozhadzovane smeti popri kontajneroch vseho druhu. Komunal,plasty,papiere, bio a tým aj plno potkanov popri kosoch.

10. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za z Limbovej ulice. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
29. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
neporiadok na Limbovej ulici bol uprataný, podnet je vyriešený.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
21. júl 2022

Matúš G

Nekonečný pribeh. Ako keby vyčistene veci priťahovali odpad.
22. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet, opätovne posielame na vybavenie.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania