Na hlinách-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Dlhšie blokuje parkovacie miesto.

13. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, posielame na vybavenie mestskej polícii, budeme vás informovať.
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia Trnava
14. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe Vášho podnetu sme dňa 13.6.2022 vec preverili priamo na mieste, kde sme zistili, že vozidlo vzhľadom k svojmu technickému a vizuálnemu stavu narušuje estetický vzhľad mesta. Na vozidlo sme umiestnili výzvu k splneniu povinnosti držiteľa vozidla v zmysle zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a zahájili proces identifikácie jeho držiteľa s cieľom vyzvať ho aj iným spôsobom, aby vozidlo odstránil.
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia Trnava
13. september 2022

Ivan

Po 3 mesiacoch žiadny posun. Po nalepeni oznamu na celne sklo uvedeneho vozidla tento oznam o 2 dni zmizol.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania