Ulica Spartakovská-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Pavol 13. júna 2022

Pri novej kruhovej križovatke chýba logické prepojenie chodníkov (vyznačil som oranžovou). Je to smer zo sídliska Koniarekova na Clementisovu. Chodník od prechodu je vedený len na Sasinkovu ul., ľudia si to určite budú skracovať cez trávu. Škoda že chodník nebol hneď vyriešený napr. ako som načrtol na fotke.

13. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet posielame na posúdenie odborným pracovníkom mesta, budeme vás informovať.
Kto? Odbor územného rozvoja a koncepcií

Mesto Trnava
16. jún 2022

Matúš G

Kde udelali soudruzi z NDR chybu?
Riesenie je jednoduche, firma co stavala kruhac dorobi 7m chybajuceho chodnika.
24. jún 2022

Lukas Ihnát

Ulica Sasinkova-Cesty a chodníky-iné

Novy kruhac je otvoreny ale uz si nasli skratku. Nebolo by mozne dobudovay chodnik tych par metrov?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania