Kamenná cesta-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Foxysko 13. júna 2022

Veľmi dlho sa opakujúci problém s odpadmi na mestských cintorínoch. Veľmi nedôstojné riešenia stojísk s nádobami na smeti.

13. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet, posielame na posúdenie a vyriešenie odborným pracovníkom. Budeme vás informovať.
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava
07. november 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
stojiská kontajnerov na cintorínoch – veľké 1100 litrové kontajnery na odpad budeme rušiť, kontajnery sú rozmiestnené tak, aby boli dostupné na všetkých miestach cintorínov, žiaľ, návštevníci si odpadové nádoby premiestňujú čo najbližšie k svojim hrobom. Zberom odpadu a vysýpaním odpadových nádob sa zaoberáme denne.
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania