Ulica Nerudova-vodorovná značka-zle viditeľná

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Linč[email protected] 14. júna 2022

Dobrý deň, tento podnet sa riešil už v roku 2015 !!!! . Na ulici Nerudova, 1-3, 7-11 a Nerudova 12-15 je zle viditeľné značenie na parkovisku. Nakoľko tu máme nedostatok parkovacích miest, prosím o nové značenie. Momentálne sa parkuje na "slepo" čím sa uberá z kapacity parkoviska. ďakujem

odkaz na pôvodný podnet: https://www.odkazprestarostu.sk/trnava/podnety/21203/dopravne-znacenie

14. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
obnova vodorovného dopravného značenia – parkovacie miesta pri bytových domoch Nerudova 1-3, Nerudova 6-11 a Nerudova 12-15 bola spolupracujúcej firme zadaná s termínom do 31. júla 2022.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
28. júl 2022

Martina

Už len 3 dni, som zvedavá či to stihnú

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania