Ulica gen. Goliána-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Milan 14. júna 2022

Auto dlhodobo odstavené, bez platnej STK a EK

14. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie mestskej polícii. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie.
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia Trnava
20. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe Vášho podnetu sme dňa 15.6.2022 vec preverili priamo na mieste, kde sme zistili,
že vozidlo vzhľadom k svojmu technickému a vizuálnemu stavu narušuje estetický vzhľad mesta. Na
vozidlo sme umiestnili výzvu k splneniu povinnosti držiteľa vozidla v zmysle zákona č. 79/2015 Z. z.
o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a zahájili proces identifikácie jeho držiteľa
s cieľom vyzvať ho aj iným spôsobom, aby vozidlo odstránil.
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania