Ulica Vladimíra Clementisa-zastávka MHD -znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Veronika 15. júna 2022

Dobrý deň je plánovaná nejaká výmena mhd zastávky na ulici Clementisa ?
Ďakujem

15. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Preposlali sme ho na vybavenie, o riešení podnetu vás budeme informovať.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania