Ulica Radlinského-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Upchaty odtok na moste? Voda stojí už pri slabom daždi a často zbytočne ošploecha chodcov

17. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie, zrealizovaná bude kontrola a vyčistenie vpustov na moste, ako aj vyčistenie odvodňovacieho žľabu na moste pre peších.
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava
28. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
upchatá kanalizácia na Radlinského ulici bola opravená, podnet je vyriešený.
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava
31. júl 2022

Patrik

nevyriešeny
01. august 2022

Patrik

Ulica Radlinského-kanalizácia-upchatá

upchata kanalizácia, pravidelne nahlasovane a nikdy reálne vyriešené...
foto z 31.7.22 pri slabom daždi

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania