Ulica Spartakovská-trávnatá plocha-vyschnutá

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Beta 19. júna 2022

Miesto - "Agatka". Koncom aprila robili osvetlenie medzi zimnym stadionom a Agatkou a ani po dvoch mesiacoch nieje dokoncena uprava terenu, kopce hliny, kamenia, dlazdic, v Trnave sa takej robote hovori ciganska (bez urazky) . A otazka:naco sa tam davalo 6 lamp, ked chodnik osvetluju 4 velke lampy na klzisku? A moj navrh: aspon ku kazdej lampe dat jeden smetny kos!

20. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet posielame na posúdenie odborným pracovníkom mesta, o riešení vás budeme, samozrejme, informovať.

Mesto Trnava
20. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
V lokalite prebiehajú stále stavebné práce, ktoré súvisia s revitalizáciou sídliskového dvora Agátka. Mobiliár bude osádzaný až v záverečnej fáze revitalizácie.
Viac informácií nájdete v článku: www.trnava.sk/sk/aktualita/zacina-sa-revitalizacia-agatky-moznosti-prechodu-po-sidliskovom-dvore-budu-obmedzene
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania