Ulica Bedřicha Smetanu-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Dobry den ,

bolo by prosim Vas mozne orezat na celej ulici B . Smetanu stromy kt. su od cesty ? Pri vychadzani hlavne od B. Smetanu 15 musi clovek vyjst dot do hlavnej cesty , koli vyhladu, co moze sposobit kolizne situacie.

Dakujem

20. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
stromy na B. Smetanu boli 20. júna 2022 orezané z dôvodu bezpečného výjazdu automobilov.
Kto? referát správy zelene

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania