Ulica Limbová-chodník-bariéra na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Poprosím odstrániť burinu po celej dĺžke od plota na chodníku.

20. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet z Limbovej ulice, o riešení vás budeme informovať.
Kto? Mestské služby Trnava

Mestské služby Trnava
21. jún 2022

Matúš G

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený
Ďakujem za rýchlu reakciu.
22. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet na Limbovej ulici bol 21. júna vyriešený, burina je odstránená.
Kto? Stefe Trnava, s.r.o.

Stefe Trnava, s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania