Ulica gen. Goliána-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Poprosím opraviť prepadnutú dlažbu na chodníku. Už veľa ľudí tam zakoplo.

20. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet (výtlk) z Ul. generála Goliana bol zaradený do plánu opráv a údržby v mesiacoch jún,, resp. júl 2022.
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava
21. júl 2022

Matúš G

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania