Kamenná cesta-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
sigiq 20. júna 2022

Zdravím, drevené pódium,ktoré je za kolečkom v tom hájiku.Je tam zasadený strom presne v strede čo je fajn,len problém je ten,že okolo neho vďaka úrovni toho pódia je veĺká jama.Hned vedĺa sú lavičky,kde si sadne rodinka z detmi a to je dosť problèm,aby tam tie deti nespadli.Stať sa to môže hoci komu a je to tam dosť dlho takto,v podstate už od doby,kedy sa to spravilo.

21. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? referát správy zelene

Mesto Trnava
30. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
strom bol 29.6.2022 upravený, ukotvený a zemina bola dosypaná do výšky, v akej môže byť zasypaný pôvodný strom. Podnet je vyriešený.
Kto? referát správy zelene

Mesto Trnava
30. jún 2022

sigiq

To sa mi snád sníva,tak toto je gól a čo ste vyriesili,veď tam to decko spadne tak či tak.Prećo ste to proste nezasypali niečím priedušným,alebo to proste neprekryli nejakým kovovým,alebo dreveným krytom,ako je to v centräch miest.absolutne zle.
30. jún 2022

sigiq

Pochopil vôbec niekto o čo v tomto podnete išlo.Kto prosím vás pekne žiadal ukotviť ,ten polomŕtvy strom,alebo ho obsypať,ono by bolo asi najlepšie ,aby tam vôbec nebol a bolo by po probléme a diera sa mohla dorovnať doskami. Ja som mal na mysli ,aby tam tá diera vôbec nebola.viete čo sú stromové mriežky?,dajte si to na nete.Tu ide o to ,že tá diera je nebezpečná a nie ,že je polomŕtvy strom ,bez ukotvenia,mama moja .Prikladám aj typ mriežok o čo mi išlo.Rozhodne nepokladám podnet za vyriešený.
30. jún 2022

sigiq

ďalší obrázok
30. jún 2022

sigiq

ďalší obrázok
30. jún 2022

sigiq

ďalší obrázok
30. jún 2022

sigiq

Toto je ešte nebezpečnejšie ,teraz ,keď tam niekto treskne tak rovno na tie koly ach jaj.
18. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
priestor pod stromom bol upravený tak, aby bol priestor bezpečný pre deti a zároveň bol použitý organický materiál. Pochôdzne kovové mreže sa do lužného lesíka určite nepoužijú.
Kto? referát zelene

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania