Ulica Kozácka-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Ivana Chromeková 22. júna 2022

Na kozackej ulici chýbajú bezbariérové zjazdy z chodníka, kvôli čomu sa často na ceste vyskytujú chodci s kočíkmi alebo deti na bicykloch. Kozácka ulica je v dopravnej špičke frekventovaná ulica a bezbariérový zjazdy na chodníkoch by výrazne pomohli spraviť túto ulicu hlavne pre rodičov s deťmi bezpečnejšou.

22. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet z Kozáckej ulice bol zaradený do plánu opráv a údržby na mesiace júl, august 2022.
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania