Ulica Gejzu Dusíka-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Juraj 22. júna 2022

Neporiadok a nadrozmerný odpad pri stojisku polozapustených kontajnerov na Gejzu Dusíka 46.

28. jún 2022

Juraj

Nadrozmerný odpad bol odstránený ale neporiadok okolo kontajnerov zostal.
29. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet je vyriešený, neporiadok bol uprataný.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
04. júl 2022

Juraj

Dobrý deň, rozbité sklo za kontajnermi ostalo neupratané. Celkovo sa okolo kontajnerov nachádza dobrobný odpad. Taktiež stojisko zarastá burinou. Mesto by mohlo zvážiť pravidelnú údržbu okolia polozapustených kontajnerov. Čím je stojisko viac zanedbané, tým majú ľudia väčšiu tendenciu ho viac znečistovať.
18. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
neporiadok na Ul. G. Dusíka je uprataný, podnet je vyriešený.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
20. júl 2022

Juraj

Ďakujem za upratanie. Bohužiaľ dlho nám poriadok nevydržal.
21. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
posielame na vybavenie, keď bude podnet vyriešený, zverejníme informáciu.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
19. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
odpad bol opäť odvezený, podnet je vyriešený.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
19. august 2022

Juraj

Ďakujeme. Snáď to tak vydrží čo najdlhšie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania