Ulica Hadriána Radványiho-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Nina 23. júna 2022

Na krizovatke ul. Zahradnicka a Richarda Vandru je dlhodobo odstavene vozidlo na fotografii, blokuje cely jazdny pruh a prejazd krizovatkou je nebezpecny. Prosim o urychlene vyriesenie situacie mestskou policiou. Dakujem.

23. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
informácie z podnetu boli preverené hliadkou mestskej polície dňa 27.6.2022. Vozidlo sa na
mieste nenachádzalo.
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.