Ulica B. S. Timravy-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Nefunkcne osvetlenie.

23. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet z Ul. B. S. Timaravy posielame na vybavenie odborným pracovníkom, o riešení podnetu vás budeme informovať.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava
15. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
osvetlenie bolo opravené 14. júla, podnet je vyriešený.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania