Ulica Jiráskova-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Zlatica Vrablicová 24. júna 2022

Konáre a vetvy zo stromov sú dlhé a pri chôdzi a silnom vetre môžu spôsobiť poškodenia zdravia (napr. zraku). Navyše chôdza v danomm úseku (viď. obrázok v prílohe) je nepohodlná.

24. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet z Jiráskovej ulice (orezanie stromu) posielame mna posúdenie a vybavenie odborným pracovníkom mesta, o riešení vás budeme informovať.
Kto? referát správy zelene

Mesto Trnava
30. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
stromy na Jiráskovej ulici boli upravené podchodziu výšku 30. júna, podnet je vyriešený.
Kto? referát správy zelene

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania