Ulica Hadriána Radvániho-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Marcela 26. júna 2022

Dobrý deň. Posledne 2 roky sa pri kosení trávnatých plôch "zabúda" na vykosenie pruhu v šírke aspoň 1-1,5 m popri ceste vedúcej do lesoparku. Keď cez prechod prechádzajú malé deti, cez prerastajucu burinu ich casto ani nie je vidiet, až keď vybehnu na prechod. Burina prerastajuca cez chodníky nielen že nevyzera dobre, ale postupne ničí aj uz vybudovanú infraštruktúru. Chodci tak casto volia chôdzu po ceste namiesto chodníka, takže zase mínus pre bezpečnosť. Dopredu ďakujem za riešenie tohto opakujúceho sa problému.

27. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet z ulice H. Radvániho posielame na vybavenie, o riešení vás budeme informovať.
Kto? referát správy zelene

Mesto Trnava
27. jún 2022

Jozino

Radvániho,
nie Radványiho
Ďakujem správcu za nápravu
28. jún 2022

Odpoveď samosprávy

dobrý deň,
plochy ruderálneho porastu na ul. H.Radvániho boli dňa 27.6.2022 z dôvodu bezpečnosti prechodu pokosené.
Kto? referát správy zelene

Mesto Trnava
28. jún 2022

Marcela

Dakujeme velmi pekne za rychle riesenie 👍, dufajuc, ze tento nevelky usek bude takto uz pravidelne udrziavany. Rozdiel je vyrazne vidiet, urcite to prispeje k zvyseniu bezpecnosti tohto frekventovaneho prechodu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania