Ulica Hlboká-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Poškodený poklop šachty na detskom ihrisku.

27. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet poškodeného kanalizačného poklopu z Hlbokej ulice posielame na vybavenie, o riešení vás budeme informovať.
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava
26. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pretlačený poklop evidujeme, nakoľko sa však v jeho blízkosti aktuálne vykonávajú stavebné práce, opravený bude po ich dokončení. Ďakujeme za pochopenie.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania