Ulica Hlboká-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Martina Cviková Cviková 28. júna 2022

Dobrý deň, na parkovisku na Družbe, pri nových kontajneroch,pod vŕbov, pri vchode Hlboka 12, je odstavené auto.
Poprosím o vyriešenie tohto problému, nakoľko na sídlisku nie je dostatočné množstvo parkovacích aút.
Dakujem

28. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie, podnet posielame na vybavenie na mestskú políciu.
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia
29. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
na základe Vášho podnetu sme dňa 28.6.2022 vec preverili priamo na mieste, kde sme zistili,
že vozidlo vzhľadom k svojmu technickému a vizuálnemu stavu narušuje estetický vzhľad mesta. Na
vozidlo sme umiestnili výzvu k splneniu povinnosti držiteľa vozidla v zmysle zákona č. 79/2015 Z. z.
o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a zahájili proces identifikácie jeho držiteľa
s cieľom vyzvať ho aj iným spôsobom, aby vozidlo odstránil.
Kto? Mestská polícia mesta Trnava

Mestská polícia mesta Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania