Ulica Vladimíra Clementisa-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
Juraj 30. júna 2022

Dobrý deň, dalo by sa niečo urobiť s výtlkmi za činžiakmi na Ulici V. Clementisa?

30. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet (výtlky na ul. V. Clementisa) posielame na vybavenie, o riešení vás budeme informovať, oprava je zaradená do plánu opráv na mesiace júl, august.
Kto? referát technických činností dopravy

Mesto Trnava
06. júl 2022

Luba

Dobrý deň.
Aj na parkovisku na Clementisa 55-57 sú veľké a nebezpečné výtlky. Bolo by ich treba opraviť.
Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania