Ulica Hlboká-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Erik 01. júla 2022

Dobrý deň, chcem poprosiť kompetentných o zabezpečtenie vypílenia uschnutého stromu, rástol pri detskom ihrisku.
Ďakujem.
Erik z Trnavy

04. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet z Hlbokej ulice posielame na posúdenie a vyriešenie odborným pracovníkom mesta.
Kto? referát správy zelene

Mesto Trnava
28. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
suchý strom bol v 30. týždni odstránený, podnet je vyriešený.
Kto? referát správy zelene

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania