Ulica Čajkovského-Zeleň a životné prostredie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Cestné obrubníky 4ks sú pohodené v parku vedľa bývalého kontajnerového stojiska.

06. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet posielame k vybaveniu, budeme vás informovať.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
15. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
obrubníky pochádzali z poškodenej krajnice, ktorá bola opravená.

Mesto Trnava
15. august 2022

Tomas

Super ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania