Ulica Bočná-zvislá značka-vyblednutá

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení

Poprosím vymeniť za novú značku.

06. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet Z Bočnej ulice posielame na vybavenie, o riešení vás budeme informovať.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava
09. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vyblednutá zvislá DZ „zákaz odbočenia“ v Trnave, na ul. Bočnej bola zadaná spolupracujúcej firme na výmenu.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava
14. august 2022

Matúš G

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania