Ulica Ludvika van Beethovena-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Barb 05. júla 2022

Dobry den, chcela by som upozornit na velky zlomeny konar na parkovisku na ul. Beethovenova 8. Dakujem.

06. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet z ul. L.V. Beethovena posielame na vybavenie.
Kto? referát správy zelene

Mesto Trnava
05. august 2022

Barb

Dobry den, od uverejnenia podnetu ubehol uz mesiac, konar stale prevísa. Ako to vyzera s jeho vybavenim?
15. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
strom so zlomeným konárom bol 10.8.2022 odstránený, podnet je vyriešený.
Kto? referát zelene

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania