Zelený kríčok-fontánka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

už jedno svetlo nesvieti

08. júl 2022

Ján

Možno nesvietilo už od začiatku, každopádne to budú musieť opraviť v rámci záruky.
09. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za Váš podnet. Preposlali sme ho na vybavenie na príslušný odbor. O riešení podnetu budeme informovať. Ďakujeme za porozumenie
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
04. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
svetlo na fontáne bolo reklamované a opravené, podnet je vyriešený.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.