Ulica Ľudová-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený
meno
Martin 13. júla 2022

Priechod pre chodcov priamo pred budovou materskej školy na Ľudovej ulici v Trnave je síce vyznačený zvislou dopravnou značkou, avšak značenie na vozovke je prakticky neviditeľné - viď foto. Uvedené má za následok, že priamo na priechodu pravidelne parkujú autá, čím je znemožnená možnosť bezpečne po ňom prejsť na druhú stranu.

13. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vodorovné dopravné značenie priechod pre chodcov bolo zadané spolupracujúcej firme na obnovu.
Kto? odbor dopravy

Mesto Trnava
19. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vodorovné dopravné značenie „priechod pre chodcov“ na ul. Ľudovej bolo obnovené.
Kto? Odbor dopravy

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania