Ulica Jiráskova-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

Vyriešený

Preplnený odpadkový kôš na sklo, už prepadávajú sklenené fľaše von cez vrchnú bezpečnostnú obruč. Nebezpečenstvo poranenia, porezania.

13. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet z Jiráskovej ulici posielame na vyriešenie, budeme vás informovať.
Kto? odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava
21. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet z Jiráskovej ulice je vyriešený, kôš na sklo bol vysypaný.
Kto? Odbor komunálnych služieb

Mesto Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania