Ulica Trhová-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Trnava

V riešení
meno
FERO 13. júla 2022

Mestská polícia šikanuje a pokutuje občanov po celej Trnave, ked parkujú pred vlastným vjazdom do garáže aj keď nikomu nezavadzajú. Zjavne existuje nadkategória občanov, ktorí môžu opakovane a sústavne parkovať vo vjazdoch a na miestach kde je to priam zakázané a to priamo pod oknami MsP! Zjavný príklad toho, že príslušníci mestskej polície dovoľujú porušovanie toľko omieľaneho VZN o parkovaní, očividne iba zo strachu pred konkrétnymi podnikateľmi.

13. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet posielame na vyjadrenie mestskej polícii, budeme vás informovať.
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia Trnava
14. júl 2022

VZN

Ulica Trhová-parkovanie-problémové

Sústavne opakované a mestskou políciou ignorované státie na nevyznačených miestach, ktoré sú zároveň vjazdy a parkovanie miestach, na ktoré dotyčný určite nemá povolenie.
MsP problém trvalo a dlhodobo ignoruje, takže je evidentné, že podporuje porušovanie VZN o parkovaní. Niekto si musí platiť drahé parkovne a prispôsobovať sa zónam a nadobčanie nie. Niekomu mesto môže určovať ročný čas návštev a niekomu necháva voľnú ruku. Zaujímavé...
14. júl 2022

Peter Drahoš

Ja som jednu dobu zvazoval podnet na hlavneho kontrolora ale myslim si, ze toto uz by mohla riesit statna policia ako zneuzitie pravomoci, resp. nekonanie
17. júl 2022

Robo

Vážení, ak sa nemýlim tak je tam aj značka "vyhradené pre zásobovanie". Ako viete, že tam práve neparkoval niekto, čo tam má nablízku nejakú prevádzku? Netreba hneď kydať!
18. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
s obsahom vášho podnetu budú oboznámené hliadky mestskej polície, ktoré zamerajú pri
hliadkovej činnosti pozornosť na opísané protiprávne konanie.
Kto? Mestská polícia Trnava

Mestská polícia Trnava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania